Zespół - TalentSfera Zespół - TalentSfera

Wywodzimy się z biznesu- Teoria + Praktyka

Nasze usługi są świadczone przez specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym, wzbogaconym solidnym wykształceniem, w myśl zasady najlepsza inwestycja to rozwój w siebie ciągle udoskonalamy nasz warsztat. 

TalentSfera to projekt, którego inicjatorką jest Ewelina Grajnert- promotor koncepcji HR 4.0. 

Współpracujemy z konsultantami i trenerami, aby zaoferować jak najlepsze efekty naszych usług. 

lat doświadczenia
Rekrutacji
projektów doradczych

Witaj

Nazywam się Ewelina GrajnertJestem Ekspertem HR, wykładowcą na studiach EMBA w Szkole Głównej  Managerskiej w Warszawie oraz certyfikowanym coachem kariery.  Moją pasją jest wspieranie klientów we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania personalnego i transformacja działów HR do HR 4.0. TalentSfera to moja marka osobista, gdzie wiedza, doświadczenie i pasja spotykają się razem aby odkrywać i rozwijać talenty  pracowników.Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w dziale HR w międzynarodowych firmach. Przeprowadziłam setki spotkań rekrutacyjnych, odpowiadałam za politykę personalną w korporacji  z branży  Facility Management w Polsce i Ukrainie. Byłam ekspertem merytorycznym dla krajów Europy Wschodniej przy wdrażaniu nowych rozwiązań personalnych, wspierając zaangażowanie i rozwój pracowników. Prowadziłam fuzję pracownicze- TUPE.Pracowałam zarówno w małych i dużych firmach, z ludźmi w różnych kulturach, mierzyłam się z różnymi wyzwaniami związanymi z HR.

Rozwój w siebie to najlepsza inwestycja!

W myśl tej zasady ciągle podnoszę swoje kwalifikację i kompetencje zawodowe.
Jestem Msc Business and Human Resource Management z Oxford Brookes University, który jest akredytowany przez CIPD, międzynarodową organizację skupiającą praktyków HR na całym świecie oraz AMBA.
Magistrem zarządzania zasobami ludzkimi Akademii Finansów i Biznesu Vistula,
Licencjatem Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego.
Ukończyłam liczne szkolenia z profesjonalnego coachingu, w tym także Career College w Kanadzie, rekrutacji i selekcji pracowników, wypalenia zawodowego, prawa pracy, mindfulness.
Mam certyfikat trenera-szkoleniowca, coacha kariery, doradcy zawodowego.
Należę do organizacji AMBA, CIPD oraz PIFS.
Gdy do HR wkracza  Biznes i Optymalizacja…..

Mentor i trener

Marcin Grajnert

Mentor i coach. Lean Manufacturing and Six Sigma Black Belt.  Dyrektor Operational Excellence w międzynarodowych korporacjach. Ponad 20 lat doświadczenia w doskonaleniu procesów produkcyjnych, aby uzyskać lepszą efektywność jednocześnie maksymalizując zyski i obniżając koszty w firmach w EMEA oraz USA.EMBA, Apsley Business School London, Magister Inżynier Robotyki Politechniki Gdańskiej i Hochschule w Stralsundzie.Uczestnik wielu szkoleń w Europie i USA m.in. Industry 4.0, Agile, Audytor ISO 9001 oraz Energy Management System 5001.Prowadzi projekty doradcze i szkoleniowe.

W zależności od projektu współpracujemy z prawie 20 trenerami na terenie całej Polski, a także Europy, którzy specjalizują się w wąskich obszarach, aby jak najlepiej dostosować ofertę do potrzeb naszych klientów,

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!