Image

Nazywam się Ewelina Grajnert, od ponad 15 lat dbam o "serce organizacji" jakim są ludzie, aby wspólnie realizować cele firmowe. TalentSfera to moja marka osobista, gdzie wiedza, doświadczenie i pasja spotykają się razem aby wprowadzać innowacje do HR, pomagać optymalizować procesy związane z zarządzaniem talentami. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w dziale HR w międzynarodowych firmach. Przeprowadziłam setki spotkań rekrutacyjnych, odpowiadałam za politykę personalną w korporacji z branży Facility Management w Polsce i Ukrainie. Byłam ekspertem merytorycznym dla krajów Europy Wschodniej podczas wdrażania nowych rozwiązań personalnych, wspierając zaangażowanie i rozwój pracowników. Prowadziłam fuzję pracownicze- TUPE. Pracowałam zarówno w małych i dużych firmach, z ludźmi w różnych kulturach, mierzyłam się z różnymi wyzwaniami związanymi z HR. Ponadto jestem wykładowcą na studiach EMBA w Szkole Głównej Managerskiej w Warszawie, a także prowadzę poradnię doradztwa zawodowego. MBA Oxford Brookes University, Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Polityk Społeczny, dyplomowany coach kariery - IAP College w Kanadzie.

Ewelina Grajnert

CEO Talentsfera
shape image
shape image
shape image
shape image
Image

Mentor i coach, Doctor of Business Administration, Lean Manufacturing and Six Sigma Master Black Belt. Dyrektor Operational Excellence w międzynarodowych korporacjach. Ponad 20 lat doświadczenia w doskonaleniu procesów produkcyjnych, aby uzyskać lepszą efektywność jednocześnie maksymalizując zyski i obniżając koszty w firmach w EMEA oraz USA.EMBA, Apsley Business School London, Magister Inżynier Robotyki Politechniki Gdańskiej i Hochschule w Stralsundzie.Uczestnik wielu szkoleń w Europie i USA m.in. Industry 4.0, Agile, Audytor ISO 9001 oraz Energy Management System 5001.Prowadzi projekty doradcze i szkoleniowe.

Marcin Grajnert

Operational Excellence
shape image
shape image
shape image
shape image
wirtualna akademia

Popularne szkolenia

Najczęściej wybierane szkolenia

Enjoy the top notch learning methods and achieve next level skills! You are the creator of your own career & we will guide you through that. Register Free Now!

Recenzje

Co mówią o nas inni..

Jakość

Mamy certyfikat jakości SUS 2.0!

Nasze usługi szkoleniowo- doradcze przeszły pozytywnie weryfikację prowadzoną przez firmę DEKRA. Dzięki temu oferujemy wysokiej klasy usługi, na które możesz uzyskać dofinansowanie.

Sprawdź jak uzyskać dofinansowanie
Mamy certyfikat jakości SUS 2.0!
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
AKTUALNOŚCI I BLOG

Najnowsze publikacje

Chętnie dzielimy się wiedzą. Na bieżąco przekazujemy ciekawe wyniki badań, case studies i aktualności dotyczące TalentSfery.

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!