trudny czas zmiany

Ponad 95 % uczestników korzystających  z naszych programów znalazła satysfakcjonującą ofertę pracy. 

outplacement i coaching kariery

Dlaczego outplacement?

Redukcja zatrudnienia zarówno grupowa jak i indywidualna jest jedną z najtrudniejszych decyzji dla organizacji.  Negatywne skutki zwolnień dosięgają nie tylko odchodzących pracowników, ale mogą mieć wpływ na pozostały zespół, reputację pracodawcy, a także wyniki firmy. Usługa outplacementu pozwala zniwelować te skutki i pokazuję “ludzką” twarz biznesu, która z pewnością odbije się echem wśród lokalnej społeczności. 

co nas wyróżnia?

Wychodzimy poza utarte schematy i bazując na psychologi pozytywnej skupiamy się na kompleksowym wsparciu podczas zmiany pracy. Naszym celem jest nowa praca, dlatego nasze projekty kończą się z chwilą uzyskania pracy przez naszych podopiecznych. Oferujemy indywidualne podejście i spotkania z coachem kariery, zarówno poprzez outplacement mobilny jak i online. 

Oferujemy także wsparcie klientom indywidualnym, którzy doświadczyli redukcji zatrudnienia lub spodziewają się wypowiedzenia. 

Kompleksowe wsparcie

Zaczynamy współpracować już na etapie planowania redukcji zatrudnienia. Oferujemy swoje ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, aby wyeliminować wszystkie błędy formalne, dokonać analizy zwalnianych pracowników, wesprzeć w przygotowaniu oferty, a także uczestniczyć w komunikacji i niwelować skutki wśród pozostałego personelu.  Prowadzimy szkolenia, indywidualne procesy coachingu kariery, edycję CV, warsztaty szukania pracy i pokonywania barier psychologicznych. 

POznaj historię osób,
które brały udział w programie

Nigdy nie zmieniałam pracy, od ponad 20 lat pracowałam w jednej firmie, 10 lat temu zakład pracy podpisał umowę z nową firmą i tak trafiam do działu księgowości. Gdy dowiedziałam się, że pion w którym pracuje zostaje zlikwidowany, a serwisy przejmuje Centrum Wsparcia w Bratysławie, świat się zawalił. Czułam złość i strach, co będzie dalej? Mam już 50 lat, czy ktoś mnie zatrudni? Nie wiem nawet jak napisać CV. Początkowo byłam sceptyczna do programu outplacementu i myślałam, że firma wykonuje polecenia centrali, ale po każdej sesji z coachem kariery, odzyskiwałam wiarę w siebie. Napisałąm CV, utworzyłam profil na Linkedin i jeszcze przed końcem okresu wypowiedzenia znalazłam nową pracę. Dzięki sesjom on-line mogłam korzystać z pomocy w dogodnym dla mnie czasie. Cały proces oceniam na plus, zmiana napędza rozwój, teraz zajmuje wyższe stanowisko.

Agnieszka, Księgowa, zwolnienia grupowe

Od ponad 15 lat pracowałam w jednej firmie. Nie zarabiałam dużo, ale w moim regionie trudno o lepsze zarobki. Chciałam zmienić pracę, ale zawsze brakowało mi odwagi, nie chciałam zostawić firmy. Dzieci, kredyt na mieszkanie, lepsza taka praca niż żadna. Moje życie zupełnie się zmieniło, kiedy uległam wypadkowi w pracy. Pracodawca współczuł mi, ale nawet nie poinformował stosownych służb. Nie docierało to do mnie, jak ktoś mnie mógł tak potraktować? Po tylu latach? W wyniku silnego uderzenia głowy przez ponad 5 miesięcy przebywałam na zwolnieniu lekarskim. Wypowiedzenie dostałam pocztą. Do programu zgłosiła mnie córka. Po konsultacji z coachem kariery złożyłam odwołanie do sądu pracy, odzyskałam wiarę w siebie, zrobiłam plan swojej kariery, całkowicie zmieniłam zawód, robię to co lubię i czuję satysfakcję z pracy.

Joanna. asystentka biura, zgłoszenie indywidualne

Pobierz ofertę

Zapoznaj się z naszą ofertą
error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!