TALENTSFERA jest akredytowaną przez PARP profesjonalnie działającą firmą szkoleniowo-doradczą, która świadczy usługi na terenie całej Polski w formie: szkoleń otwartych – na które można zgłaszać pojedynczych pracowników, jak również organizujemy dedykowane szkolenia zamknięte. Wszystkie szkolenia z naszej oferty są objęte możliwością dofinansowania.

Jesteśmy licencjonowanym dostawcą szkoleń Six Sigma. 

Nasi trenerzy to praktycy oraz Masterzy Black Belt Lean and Six Sigma.

Warunkiem uzyskania certyfikatu jest pozytywny wynik egzaminu.

Uczestnik otrzymuje dwa dyplomy: naszego szwajcarskiego partnera Six Sigma Institute oraz polski certyfikat wydany przez TalentSferę.

Six Sigma Institute to doceniany przez największych globalnych pracodawców partner w Six Sigma. Do tej pory certyfikat Six Sigma Institute uzyskali pracownicy:

Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej instytucje działające na rzecz promowania metodologii Agile. TalentSfera jest inicjatorem utworzenia międzynarodowej grupy sympatyków Agile w HR.  

 

Kodilla dziś znajduje się w pierwszej dziesiątce największych dostawców usług szkoleniowych w Polsce, tuż obok światowych gigantów, takich jak SAP czy Oracle. 

Jeżeli chcesz zostać programistą razem z TalentSferę możesz uzyskać rabat na szkolenia. 

Darmowy test predyspozycji

https://kodilla.com/pl/test

International Scrum Institute jest wiodącym niezależnym instytutem szkoleniowym, certyfikacyjnym i akredytacyjnym, który pomaga firmom i profesjonalistom uzyskać akredytację z uznanymi na całym świecie certyfikatami Scrum. 

Jesteśmy członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski.

IO4PM ™ International Organisation for Project Management ™ to niezależny instytut, który pomaga organizacjom i profesjonalistom uzyskać akredytację uznanych na całym świecie certyfikatach zarządzania projektami oraz udowodnić swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami

Dostawca wideo wiadomości dla pracowników zintegrowany z najpopularniejszymi systemami ATS.

Zbuduj niepowtarzalne doświadczenie kandydata i wyróżnij się na rynku. 

Rekrutuj 3x szybciej

                  – crowdsourcing profesjonalnych rekruterów!

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!