TALENTSFERA jest akredytowaną przez PARP profesjonalnie działającą firmą szkoleniowo-doradczą, która świadczy usługi na terenie całej Polski w formie: szkoleń otwartych – na które można zgłaszać pojedynczych pracowników, jak również organizujemy dedykowane szkolenia zamknięte. Wszystkie szkolenia z naszej oferty są objęte możliwością dofinansowania.

Collegium Humanum to międzynarodowa uczelnia niepubliczna, którą tworzą wielowymiarowi wykładowcy akademiccy z uniwersalnym dorobkiem naukowym, dydaktycznym i menedżerskim w obszarze edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego. 

Razem z Collegium Humanum prowadzimy studia podyplomowe dla HR Business Partnerów.

https://humanum.pl/innowacyjny-hr-biznes-partner-4-0/

Jesteśmy licencjonowanym dostawcą szkoleń Six Sigma. 

Nasi trenerzy to praktycy oraz Masterzy Black Belt Lean and Six Sigma.

Warunkiem uzyskania certyfikatu jest pozytywny wynik egzaminu.

Uczestnik otrzymuje dwa dyplomy: naszego szwajcarskiego partnera Six Sigma Institute oraz polski certyfikat wydany przez TalentSferę.

Six Sigma Institute to doceniany przez największych globalnych pracodawców partner w Six Sigma. Do tej pory certyfikat Six Sigma Institute uzyskali pracownicy:

Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej instytucje działające na rzecz promowania metodologii Agile. TalentSfera jest inicjatorem utworzenia międzynarodowej grupy sympatyków Agile w HR.  

 

Kodilla dziś znajduje się w pierwszej dziesiątce największych dostawców usług szkoleniowych w Polsce, tuż obok światowych gigantów, takich jak SAP czy Oracle. 

Jeżeli chcesz zostać programistą razem z TalentSferę możesz uzyskać rabat na szkolenia. 

Darmowy test predyspozycji

https://kodilla.com/pl/test

International Scrum Institute jest wiodącym niezależnym instytutem szkoleniowym, certyfikacyjnym i akredytacyjnym, który pomaga firmom i profesjonalistom uzyskać akredytację z uznanymi na całym świecie certyfikatami Scrum. 

Jesteśmy członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski.

IO4PM ™ International Organisation for Project Management ™ to niezależny instytut, który pomaga organizacjom i profesjonalistom uzyskać akredytację uznanych na całym świecie certyfikatach zarządzania projektami oraz udowodnić swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami

Dostawca wideo wiadomości dla pracowników zintegrowany z najpopularniejszymi systemami ATS.

Zbuduj niepowtarzalne doświadczenie kandydata i wyróżnij się na rynku. 

Rekrutuj 3x szybciej

                  – crowdsourcing profesjonalnych rekruterów!

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!