Przejdź do paska narzędzi
Chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników?

Wiedza + Praktyka

Oferujemy szkolenia dopasowane do wymagań rynku, aby wspierać rozwój naszych Klientów- Partnerów Biznesowych. Nasza oferta to gruntownie przygotowana wiedza, oparta na wynikach najnowszych badań i rekomendacjach naszych dotychczasowych Klientów. Pomagamy również w formalnościach, aby otrzymać nawet do 100% dofinansowania na kursy z oferty TalentSfery.

Zewnętrzny HR Business Partner

Potrzebujesz porady HR Business Partnera?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku przygotowaliśmy usługę wsparcia zewnętrznego eksperta HR. Partner Biznesowy w Zarządzaniu Potencjałem Pracowników wspiera organizacje w ważnych wydarzeniach bez konieczności nawiązywania długoterminowych umów i zobowiązań.

Rekrutacja

90 tys. zł. Tyle może kosztować nieudana rekrutacja. Zaufaj doświadczonym konsultantom. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska każdego szczebla. Prowadzimy głównie rekrutację metodą "sourcingu" kandydatów.

Zamów bezpłatną konsultację

Outplacement

Pamiętaj o swoich pracownikach w tym trudnym dla nich czasie. Wsparcie pracowników podczas redukcji zatrudnienia to także znacznie lepszy wizerunek pracodawcy, CSR oraz optymalizacja kosztów i utrzymanie zaangażowania pracowników.

Zamów bezpłatną konsultację

Audyt i optymalizacja

Czy optymalizacja w działach HR to zawsze redukcja zatrudnienia? Wykorzystując metodologię Lean and Six Sigma i Agile analizujemy procesy biznesowe i szukamy miejsc do optymalizacji.

Zamów bezpłatną konsultację
Zewnętrzny HR Busniess Partner

Outplacement

Nasze projekty kończą się w momencie znalezienia pracy bądź innej formy zatrudnienia przez osoby objęte programem.

Pisanie CV i rozmowa z coachem kariery nie zapłacą rachunków Twoich pracowników. Wspieramy kompleksowo zarówno organizacje jak i osoby indywidualne.

Zamów bezpłatną konsultację
About Us
shape image
shape image
shape image
shape image
Współpraca

Klient w centrum uwagi

Współpracujemy z innowacyjnymi partnerami biznesowymi, aby nasze usługi pozwoliły Państwu na jak najlepsze doświadczenie wynikające z kontaktu z nami. TalentSfera to firma wpisana do KRAZ oraz RIS. Naszą jakość potwierdza certyfikat SUS 2.0. Chętnie pomożemy także w uzyskaniu dofinansowania.

Masz wiedzę i doświadczenie?

Zapraszamy trenerów do współpracy

Interesujesz się HR? Jesteś coachem lub doradcą zawodowym? Lubisz innowacyjne rozwiązania? Zapraszamy do współpracy!

Aplikuj, aby zostać trenerem
Shape Image
Shape Image
Shape Image
AKTUALNOŚCI

Sprawdź najnowsze wpisy na blogu

Wirtualna Wigilia- [scenariusze i narzędzia do pobrania]

Last Christmas…. słychać już od końca października, ale w tym roku słowa tej popularnej świątecznej piosenki nabierają innego znaczenia. Jeśli pracujesz w dziale HR, albo jesteś menagerem, który dba o dobrą atmosferę w zespole dobrze wiesz, że Last Christmas największym wyzwaniem podczas organizacji spotkania świątecznego dla pracowników było wybór klimatycznej restauracji, ciekawego menu, który zmieści

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!