Innowacyjny HR Biznes Partner

Shape Image One
20 students

Co może zaoferować pracownikowi dział HR we współczesnym świecie? Jaką funkcję pełni HR Biznes Partner? Czy wiesz, że najbardziej popularny model koncepcji HR Business Partnera stworzony przez D. Ulricha ewoluował? Obecnie sam autor poprzedniej wersji zwraca uwagę na potężną rolę HR Biznes Partnera w tworzeniu organizacji wygrywającej na konkurencyjnym i zmiennym rynku. W 1996 r. w literaturze przedmiotu mówiono o 4 głównych rolach, za które jest odpowiedzialny dział HR, współcześnie D. Ulrich zwraca uwagę na 13 trendów, które definiują innowacyjnego HR Business Partnera. W Polsce koncepcja wprowadzenia funkcji HR Biznes Partnera zyskuję na popularności. Zawód HR Biznes Partnera znalazł się na liście najbardziej perspektywicznych zawodów w Polsce w 2017 [Hays dla Forbes].

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

 • Osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę i kompetencje w obszarze zarządzania ludźmi, którzy chcą uczyć się, jak rozumieć biznes, analizować kierunki rozwoju przedsiębiorstwa i realizować działania HR odpowiadające potrzebom organizacji i zmieniającego się rynku.
 • Wszystkich, którzy chcą awansować w struktury ścisłej kadry kierowniczej – (C level).
 • W Polsce koncepcja wprowadzenia funkcji HR Biznes Partnera zyskuję na popularności. Zawód HR Biznes Partnera znalazł się na liście najbardziej perspektywicznych zawodów w Polsce w 2017 [Hays dla Forbes].

Innowacyjny HR Business Partner w świeci VUCA nie tworzy tylko nowych wizji, strategii, procedur i innych treści, ale „ramię w ramię” z kierownictwem organizacji ma wpływ na wyniki biznesowe i kondycję przedsiębiorstwa. Badacze zgodnie podkreślają, że współczesny HR Biznes Partner nie skupia się wyłącznie na zmianach w dziale HR, ale przyczynia się do rozwoju firmy poprzez oferowanie wartości dodanej dla wielu różnych interesariuszy.  

  Forma kursu:

  • Szkolenie on-line, prace w grupach, case studies, ćwiczenia
  • Czas trwania: intensywny kurs – 3 moduły co 2 tygodnie, zajęcia w sobotę i niedzielę. Istnieje możliwość zmiany terminu.
  • Cena: 1990 zł + VAT

   

  Zakres szkolenia:

  Moduł I

  • Kompetencje HR BP- Talent Value Leader
  • Coaching umiejętności własnych – test Gallupa

  Moduł II

  • Strategie biznesowe w zarządzaniu efektywnością procesów HR oraz controlling personalny
  • Rekrutacja i zarządzanie talentami

  Moduł III

  • Lean management w optymalizacji procesów HR
  • Design Thinking i Analityka w HR

   

  UWAGA! Istnieje możliwość zakupu dodatkowego modułu AGILE COACH w cenie 1200 zł netto. Uczestnicy w ramach szkolenia otrzymują bezpłatnie voucher o wartoścci 200USD na przystąpienie do międzynarodowego egzaminu  w Scrum International Institute potwierdzającego zdobytą wiedzę.  Celem szkolenia jest przygotowanie HR BP do roli Agile Coachów.

   

  Możliwość płatności w ratach!

   

  Ten kurs jest częścią Akademii HR Business Partnera- sprawdź szczegóły

   

  Kontakt

  Ewelina Grajnert

  tel. 601 702 224

  email. kariera@talentsfera.com.pl

   

   

   

  • Cena
   2,500zł 1,990zł
  • Organizator TALENTSFERA
  • Czas trwania 36 godzin + praca własna
  • Ilość tematów 7
  • Maksymalna liczba uczestników 20 Maksymalna liczba uczestników

  Być może spodobają Ci się także te kursy

  990zł 690zł

  Lean management w optymalizacji procesów HR

  Jakie korzyści uzyskasz z udziału w programie?

  1. w zakresie wiedzy: uczestnik ma wiedzę z zakresu głównych koncepcji Lean, funkcji HR w środowisku Lean, pozna podstawy standaryzacji procesów
  2. w zakresie umiejętności: uczestnik potrafi mapować procesy, korzystać z narzędzi Lean.
  3. w zakresie kompetencji społecznych: uczestnik jest gotów do optymalizacji procesów HR przy wykorzystywaniu narzędzi Lean, Nabycie umiejętności zaplanowania działania poprawy
  efektywności zespołów realizujących prace mało powtarzalne i przy zmieniającym się obciążeniu występujące często w pracy HR

  2,500zł 1,990zł

  Innowacyjny HR Biznes Partner

  Co może zaoferować pracownikowi dział HR we współczesnym świecie? Jaką funkcję pełni HR Biznes Partner? Zawód HR Biznes Partnera znalazł się na liście najbardziej perspektywicznych zawodów w Polsce w 2017 [Hays dla Forbes].

  599zł

  Anatomia skutecznego onboardingu. Projektowanie adaptacji pracowników

  Wdrażanie pracowników jest istotną częścią procedury zatrudniania w każdej firmie. To bezpieczna inwestycja, która pomoże w zbudowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku, a skutecznie wdrożeni pracownicy będą pracować efektywnie.

  error

  Spotkajmy się w mediach społecznościowych!