Design Thinking w HR. Jak generować innowacyjne rozwiązania w działach HR?

Shape Image One
13 students

Design Thinking w HR

Jak generować innowacyjne rozwiązania w działach HR? Jak skuteczne wdrażać programy, które odpowiadają na problemy organizacji?

 

Design Thinking to podejście, które zmienia HR u podstaw. Rozwija myślenie skoncentrowane na pracowniku, które wykracza poza projektowanie programów lub procesów tworząc niepowtarzalne doświadczenie. Design Thinking zapewnia innowacyjne podejście, które zmieni sposób, w jaki zespoły HR dostarczają wartość, organizują pracę i znajdują rozwiązania.

Nasze warsztaty pozwalają zdobyć wiedzę na temat metod i narzędzi, konkretnego sposobu działania i postrzegania rzeczywistości. Ćwiczenia praktyczne przeznaczone są na projektowanie innowacyjnych rozwiązań HR, wybranych przez uczestników szkolenia.

 

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów HR, począwszy od Specjalistów HR, HR Business Partnerów i Dyrektorów HR. Warsztaty będą przydatne także dla start-upów, sektora NGO, kierowników i managerów odpowiedzialnych za procesy związane z zarządzaniem

 • Jak zastosować myślenie projektowe do swoich problemów, aby generować innowacyjne i zorientowane na użytkownika rozwiązania
 • Jak wykorzystać praktyczne metody myślenia projektowego na każdym etapie problemu za pomocą
 • Jak zainicjować nową kulturę pracy opartą na podejściu zorientowanym na użytkownika, empatii, prototypowaniu i testach
 • Jak stosować metody etnograficzne i analityczne, takie jak wywiady, grupy fokusowe i ankiety
 • Jak wcześnie i szybko prototypować, a także testować prototypy, aby zmniejszyć ryzyko i przyspieszyć uczenie się organizacji

 

Forma szkolenia

Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej za pomocą aplikacji Google Hangouts. Każdy z uczestników otrzyma link do wirtualnej salki szkoleniowej bez potrzeby instalowania oprogramowania, aplikacja umożliwia prezentację ekranu, a także wirtualne salki przeznaczone na zadania grupowe. Uczestnik logując się podaje imię i nazwisko, a także udziela zgodę na korzystanie z mikrofonu oraz kamery. Wymagania dotyczące sieci: – Stałe łącze internetowe o prędkości 1.50 Mbps, zalecane 2.5 Mbps lub wyższe System operacyjny: – Windows: Windows 7 i dalsze wersje Mac: MacOS 10.10 i dalsze wersje Linux: Każdy system opierającu się na x64 Przeglądarka: Chrome Firefox Opera Vivaldi Szkolenie dostępne także wersji mobilnej- Androis, iOS. Link rejestracyjny jest ważny w dniach szkolenia.

Certyfikat

20-% aktywna praca podczas warsztatów

20%- opracowanie projektu wdrożenia rozwiązań metodą design thinking

60%- test

 

Na to szkolenie możesz otrzymać dofinansowanie. Sprawdź

 

https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

 • Cena
  990zł 599zł
 • Organizator TALENTSFERA
 • Czas trwania 6 godzin + praca we własnym zakresie
 • Ilość tematów 5
 • Maksymalna liczba uczestników 13 Maksymalna liczba uczestników
 • Data wydarzenia termin zostanie podany wkrótce

Być może spodobają Ci się także te kursy

2,500zł 1,990zł

Innowacyjny HR Biznes Partner

Co może zaoferować pracownikowi dział HR we współczesnym świecie? Jaką funkcję pełni HR Biznes Partner? Zawód HR Biznes Partnera znalazł się na liście najbardziej perspektywicznych zawodów w Polsce w 2017 [Hays dla Forbes].

599zł

Anatomia skutecznego onboardingu. Projektowanie adaptacji pracowników

Wdrażanie pracowników jest istotną częścią procedury zatrudniania w każdej firmie. To bezpieczna inwestycja, która pomoże w zbudowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku, a skutecznie wdrożeni pracownicy będą pracować efektywnie.

599zł

Efektywna współpraca w zespole rozproszonym

Dowiedz się, jak efektywnie współpracować ze swoim zespołem, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na drugim końcu świata.

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!