Specjalista ds. Telesprzedaży w segmencie B2B

Shape Image One
  • Warszawa
  • TALENTSFERA

TalentSfera to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, która rozwiązuje problemy HR! Odpowiadając na wyzwania świata VUCA oferujemy hybrydowe usługi, które łączą tradycyjne metody z innowacyjnym podejściem. Rekrutujemy, szkolimy, optymalizujemy – Tworzymy HR 4.0!

Obecnie poszukujemy:

Miejsce Pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

ZADANIA

  • Sprzedaż nowych rozwiązań energetycznych dla klienta biznesowego,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Prowadzenie rozmów z klientami w celu ich pozyskania,
  • Rejestracja danych i zgłoszeń w systemach,
  • Obsługa administracyjna klientów,

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej produktów lub usług
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
  • Zapał do pracy oraz zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, sumienność i dokładność

OFERUJEMY

  • Przejrzyste zasady wynagradzania – podstawa plus prowizje sprzedażowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Opieka medyczna, karta Multisport, inne pozapłacowe benefity dla pracownika,
  • Samodzielność w realizacji swoich obowiązków,
  • Możliwość realizacji zadań bezpośrednio przekładających się na wynik spółki,

Biorąc udział w procesach rekrutacyjnych TalentSfery otrzymujesz  bezpłatne wsparcie coacha kariery, dzięki temu pomagamy nie tylko pracodawcom, ale także poszukującym pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    error

    Spotkajmy się w mediach społecznościowych!