Specjalista ds. procesu zmiany sprzedawcy

Shape Image One
  • Warszawa
  • TALENTSFERA

TalentSfera to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, która rozwiązuje problemy HR! Odpowiadając na wyzwania świata VUCA oferujemy hybrydowe usługi, które łączą tradycyjne metody z innowacyjnym podejściem. Rekrutujemy, szkolimy, optymalizujemy – Tworzymy HR 4.0!

Obecnie poszukujemy:

Miejsce Pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

ZADANIA

  • Weryfikacja przychodzących kontraktów w zakresie poprawności i kompletności,
  • przeprowadzenie i monitorowanie procesu zmiany sprzedawcy dla Klientów B2B,
  • obsługa procesu zmiany sprzedawcy na wyznaczonych do tego platformach, procesowanie korespondencji związanej ze zmianą sprzedawcy,
  • współpracę ze wszystkimi operatorami na rynku gazu i energii elektrycznej,
  • sporządzanie wniosków o zawarcie nowych umów dystrybucyjnych dla nowych odbiorców
  • bieżące prace biurowe – skanowanie i
  • archiwizacja dokumentacji w obrębie działu
  • współpraca z IT w zakresie modyfikacji i usprawniania systemów informatycznych
  • monitorowanie zmian w zakresie prawa i praktyk na rynku w ramach procesów zmian sprzedawcy

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. wyższe I-go stopnia,
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przy procesie zmiany sprzedawcy
  • duża samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywanych zadaniach,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość VBA mile widziana),
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
    opieka medyczna oraz karta Multisport, inne pozapłacowe benefity dla pracownika,
  • możliwość realizacji i decyzyjność w ramach pełnego procesu zmiany sprzedawcy,
  • samodzielność w realizacji swoich obowiązków,
  • możliwość realizacji zadań bezpośrednio przekładających się na wynik spółki,
  • udział w digitalizacji procesów.

Biorąc udział w procesach rekrutacyjnych TalentSfery otrzymujesz  bezpłatne wsparcie coacha kariery, dzięki temu pomagamy nie tylko pracodawcom, ale także poszukującym pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    error

    Spotkajmy się w mediach społecznościowych!