Specjalista ds. e-marketingu

Shape Image One
  • Warszawa
  • TALENTSFERA

TalentSfera to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, która rozwiązuje problemy HR! Odpowiadając na wyzwania świata VUCA oferujemy hybrydowe usługi, które łączą tradycyjne metody z innowacyjnym podejściem. Rekrutujemy, szkolimy, optymalizujemy – Tworzymy HR 4.0!

Obecnie poszukujemy:

Miejsce Pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

ZADANIA

  • Współtworzenie i realizacja strategii produktowej we wszystkich kanałach e-commerce, m.in. www, Google, FB, platformy sprzedażowe;
  • Analiza lejka sprzedażowego – proponowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających ruch, konwersję, ROAS;
  • Odpowiedzialność za całość działań marketingu e-commerce (kampanie, video, materiały reklamowe, content marketing);
  • Analiza oraz optymalizacja kampanii i wydatków marketingowych;
  • Optymalizacja strony www: przebudowa, testy A/B, wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Współpraca z Agencjami w celu wdrażania mechanizmów Marketing Automation,
  • Nawiązanie współpracy z zewnętrznymi wydawcami, serwisami tematycznymi pod kątem współpracy realizującej SEO/SEM
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Facebook Analytics, Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Google Search Console

WYMAGANIA

  • Potrafisz skutecznie pozyskiwać ruch i generować leady;
  • Masz doświadczenie w zakresie marketing automation, e-mail automation;
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpretacji danych i wyciągania wniosków;
  • Możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością GA (Google analytics);
  • Jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych;
  • Potrafisz korzystać z takich narzędzi jak: Salesmanago, GTM, GSC;
  • Masz za sobą doświadczenia w pracy z branżą e-commerce od strony marketingowej;
  • Narzędzia marketingu internetowego znasz od strony praktycznej (SEO, SEM, Analytics, AdWords, FB);

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się rynku energii i gazu, w środowisku nastawionym na rozwój i pracę zespołową,
  • Opieka medyczna oraz karta Multisport, inne pozapłacowe benefity dla pracownika,
  • Samodzielność w realizacji swoich obowiązków,
  • Możliwość realizacji zadań bezpośrednio przekładających się na wynik spółki,
  • Budowę autorskich rozwiązań e-commerce,

Biorąc udział w procesach rekrutacyjnych TalentSfery otrzymujesz  bezpłatne wsparcie coacha kariery, dzięki temu pomagamy nie tylko pracodawcom, ale także poszukującym pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    error

    Spotkajmy się w mediach społecznościowych!