talentsfera

Dziękujemy za zakupy!

Grinch (COVID-19) chciał nam zabrać święta i utrudnił spotkania w rodzinnym gronie. Teraz możesz skorzystać zupełnie za darmo z naszej wirtualnej strony z zabawami świątecznymi on-line, wspólnie pooglądać świąteczne filmy lub poszaleć na karaoke! Udanej zabawy! 

Samodzielnie wydrukuj bon prezentowy w formacie A4. Uzupełnij danymi, Twój unikalny kod to XMAS21. 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu radości, świątecznego nastroju mimo trudnych czasów i pomyślności w Nowym Roku! 

A pod choinkę pragniemy Państwu zaoferować kod rabatowy 20 % zniżki do wykorzystania na nasze dowolne usługi. 

 

Wesołych Świąt

TalentSfera to firma szkoleniowo-doradcza, która współpracuje z licznymi organizacjami w Polsce i na świecie. Wpieramy naszych klientów w budowaniu przewagi konkurencyjnej i skutecznym zarządzaniu talentami. Oferujemy hybrydowe usługi, które łączą tradycyjne metody z innowacyjnym podejściem. Organizujemy szkolenia, rekrutujemy, realizujemy programy ułatwiające optymalizację- tworzymy HR 4.0! 

2,500zł 1,990zł

Innowacyjny HR Biznes Partner

Co może zaoferować pracownikowi dział HR we współczesnym świecie? Jaką funkcję pełni HR Biznes Partner? Zawód HR Biznes Partnera znalazł się na liście najbardziej perspektywicznych zawodów w Polsce w 2017 [Hays dla Forbes].

599zł

Anatomia skutecznego onboardingu. Projektowanie adaptacji pracowników

Wdrażanie pracowników jest istotną częścią procedury zatrudniania w każdej firmie. To bezpieczna inwestycja, która pomoże w zbudowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku, a skutecznie wdrożeni pracownicy będą pracować efektywnie.

599zł

Efektywna współpraca w zespole rozproszonym

Dowiedz się, jak efektywnie współpracować ze swoim zespołem, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na drugim końcu świata.

error

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!